Tarnowskie Centrum Kultury
Rynek Nr 5
1. |
Lesińska Anna Stanisława |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2. |
Drewniana Edyta Janina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Fornal Mateusz |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kubacki Wiesław Andrzej |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Baka Renata |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Drwal Bernadetta Maria |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kuzara Rafał Franciszek |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Habel Marzena Kinga |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza
Ul. Brodzińskiego Nr 6
1. |
Rękas Urszula |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Bujak Bożena Teresa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Gmyr Joanna Aleksandra |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Sajdak Małgorzata Maria |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Wołoszczuk Małgorzata |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Bielecka-Kuźlak Barbara Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Żmuda Anna Maria |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Kozień Kinga Magdalena |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Chłoń Damian Eugeniusz |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego
Ul. Piłsudskiego Nr 4
1. |
Ilków Mirosław Wiesław |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Borawska-Płaza Katarzyna Ewa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Pawlik Krzysztof |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Barnaś Małgorzata Marta |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Michowicz Weronika Anna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Miękina Hubert Krzysztof |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Sarnecka Bogumiła |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Potępa Daniel Marcin |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej
Aleja Solidarności Nr 18
1. |
Stanuszek Lucyna Małgorzata |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Świerad Krystyna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Kinder-Pałucka Małgorzata Zuzanna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Iwaniec Ewa Beata |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
5. |
Łątka Andrzej Kazimierz |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Mucha Sebastian Piotr |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Zych Barbara |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Kasperek Antoni Czesław |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Mesner Grzegorz |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Członek komisji |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. M. Konopnickiej
Ul. Kopernika Nr 10
1. |
Urban Maria Stanisława |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2. |
Kobiela Maria Antonina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Krakowski Krzysztof Paweł |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kmieć Aneta Sylwia |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Ceglińska Urszula |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Świętochowska Oliwia |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Liro Tadeusz |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Wlazło Bogdan Robert |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Puc Magdalena Anna |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Członek komisji |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J.Piłsudskiego
Ul. Bema Nr 9/11
1. |
Piskozub Mirosława |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Chudzik Mateusz Łukasz |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Latasiewicz Michał Ryszard |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Siembab Władysław Marian |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
5. |
Świętochowska Anna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Bryndal Magdalena Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Cieleń Konrad Andrzej |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Mrożek Edyta Elżbieta |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Tabiś Natalia Magdalena |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6
z Oddziałami Integracyjnymi
Ul. Bandrowskiego Nr 4
1. |
Dominik Małgorzata |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2. |
Szczygieł Krystyna Julia |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Dymon Małgorzata Edyta |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kogut Małgorzata |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Wrona Kazimierz |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Sajdak Adam Józef |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Łąkowska Magdalena Zofia |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Łabno Tadeusz Jakub |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
9. |
Kabat Anna Iwona |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Członek komisji |
Przedszkole Publiczne nr 17
Ul. Kościuszki Nr 9
1. |
Pokładowska Agnieszka Bernadeta |
Pracownik samorządowy |
Bochnia |
Członek komisji |
2. |
Król Jerzy |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Lejko Piotr |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Śliwińska Anna Jadwiga |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Romaniewski Krzysztof Józef |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Kołbasiuk Kinga |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Gajecki Przemysław Bogdan |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Warecka Izabela Lucyna |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Knych Jadwiga Agata |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Ul. Reymonta Nr 30
1. |
Molczyk Krzysztof Karol |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Roczniak Natalia Aleksandra |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Gryboś Marcin Rafał |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Reszczyńska Wioleta Joanna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
5. |
Lis Barbara Katarzyna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Biel Zdzisława |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kachel Sylwia Władysława |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Szmist Aleksandra Jowita |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Członek komisji |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Ul. Reymonta Nr 30
1. |
Sowa-Hebda Magdalena Zofia |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Roczniak Urszula Izabela |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Sękowska-Lenart Iga Agnieszka |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Zakrzewski Marek Tadeusz |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Ochwat Natalia Anna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kuźlak Franciszek |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Mitera Ewelina Weronika |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Wlazło Beata Celina |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Błyskal Klaudia Patrycja |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Ul. Wiejska Nr 29
1. |
Sipiora Małgorzata Teresa |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Bernat-Bąk Aneta Marzena |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Smoleń Joanna Agata |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Woźniak Maria Katarzyna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Jawor Ewa |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Drąg Halina Władysława |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Aksamit Kinga Anna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Modecka-Kachel Beata Jolanta |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Dzikowski Michał Karol |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
VII Liceum Ogólnokształcące
Ul. Staszica Nr 8
1. |
Szczupak Agata Agnieszka |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Parys Joanna Agnieszka |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Gomoła Wojciech Przemysław |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Zając Katarzyna Michalina |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Wilk Anna Maria |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Dembosz Kinga Natalia |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Toczek Teresa |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
8. |
Tokarz-Grochola Beata |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Aleksander Magdalena Monika |
KW Platforma Obywatelska |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych
Ul. Szujskiego Nr 13
1. |
Mączko Łukasz |
Pracownik samorządowy |
Wał Ruda |
Członek komisji |
2. |
Południak Małgorzata |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Ślęzak Karolina |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kuta Monika Adriana |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kępa Krzysztof Łukasz |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Jewuła Kajetan Romuald |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Łucyków Szymon Krzysztof |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Białas Witold Roman |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
9. |
Brożek Kamil |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Kochanowskiego
Ul. 3 Maja Nr 10
1. |
Szatko Małgorzata Dorota |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Połeć Elżbieta |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Pańkowska Mariola Teresa |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Chaim Grażyna Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Myrlak Magdalena Ewa |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Podstawski Bogdan Antoni |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Witek Jan |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Dudek Monika Karolina |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Staszczyk Justyna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. J. Kochanowskiego
Ul. 3 Maja Nr 10
1. |
Zielińska Elżbieta Stanisława |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Połeć Marzena Klaudia |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Buchaniec Katarzyna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Stochmal Katarzyna Barbara |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kanarek Tomasz Paweł |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Harbuz Anna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Mizera Agata Agnieszka |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Ansilewski Mieczysław Józef |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
9. |
Sokołowski Grzegorz Piotr |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Gimnazjum Nr 11 im. R. Brandstaettera
Ul. Szujskiego Nr 15
1. |
Matuszewska Grażyna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Sybilska Teresa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Gryboś Piotr Antoni |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Pacanowska Jagoda Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Dulian Magdalena Małgorzata |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Łakoma Roksana |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Drąg Sebastian Jan |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Szarek Maciej |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
9. |
Wieloch Michał Grzegorz |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
10. |
Krzemińska-Wójcik Lidia Iwona |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Przedszkole Publiczne Nr 14
Ul. Pułaskiego Nr 93 A
1. |
Toporkiewicz Małgorzata |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Krężel Danuta Krystyna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Golec Piotr |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Słowik Katarzyna Lucyna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Ślaska Justyna Magdalena |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Michalik Michał |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Boruch Kinga |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Gąsiorowska Kazimiera |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Stępień Andrzej Baltazar |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
ul. Słowackiego Nr 7
1. |
Ślaska Paulina Anna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2. |
Dorocka Halina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Gumienna Magdalena Maria |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Sroka Marzena |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Łopatka Jerzy |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Staroń Alina |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Germuga Ewa |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Żmuda Wiktoria Łucja |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Chudeusz Ewa Teresa |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Dutka Dominika Nina |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Przedszkole Publiczne Nr 19
ul. Paderewskiego Nr 24
1. |
Serednicka Genowefa |
Pracownik samorządowy |
Pawęzów |
Członek komisji |
2. |
Staroń Jerzy Bogusław |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Mikuła Krzysztof Michał |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Marek Wiesław Tadeusz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
5. |
Szczurek Katarzyna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kania Izabela |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Popiela Albert |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Popiela Krystyna Bożena |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
9. |
Kuczyńska Urszula Agnieszka |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
V Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka
Ul. Rejtana Nr 20
1. |
Węc Ewa Kazimiera |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Nowak Katarzyna Paulina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Kłosińska Ewa Danuta |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Chaim Angelika Klaudia |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Góral Jolanta Mieczysława |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Germuga Piotr Jakub |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Bardo Piotr Jan |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Smoleń Bogdan Zdzisław |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Halagarda Anna Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. E. Gierat
Ul. Romanowicza Nr 9
1. |
Zaucha Daniel Jerzy |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Wróblewska Agnieszka |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3. |
Wawrzon Judyta Beata |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Grzeszczuk Rafał Jakub |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Ślaski Michał Piotr |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Błaś Urszula Janina |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Michalska Renata |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Błaś Paweł Józef |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Walloni Janina Zofia |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. E. Gierat
Ul. Romanowicza Nr 9
1. |
Wrona Beata Zofia |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Nagły Tomasz |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Stawarz Dariusz Andrzej |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Banaszewska Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Ostrowski Marcin Robert |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Hosaja Mateusz Robert |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Wójcik Bartosz Andrzej |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Liska Jakub Marcin |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Walloni Piotr |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Zespół Szkół Niepublicznych
Stowarzyszenia „Siódemka”
Ul. Poniatowskiego Nr 5
1. |
Kostur Renata |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Kucharczyk Agata Maria |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Przygodzki Tomasz Łukasz |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Gawlik Jolanta Irena |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
5. |
Kałużny Kinga Wioletta |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Łoboda Beata Anna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kowalska Krystyna Bożena |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Stawarz Aneta |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Łabno Aleksandra Dominika |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Zespół Szkół Niepublicznych
Stowarzyszenia „Siódemka”
Ul. Poniatowskiego Nr 5
1. |
Ciochoń Marta |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2. |
Szarkowicz Izabela Maria |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Smagacz Agnieszka Janina |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Krypel Agnieszka Joanna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Marczyk Grażyna Michalina |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kuczek-Jaworska Marta Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Smolińska Wanda |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Ligęski Michał Szymon |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Rdzak Kinga Dorota |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
Ul. Szpitalna Nr 53
1. |
Lubera-Spinda Magdalena |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Burda Krzysztof Wojciech |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Szraga Beata Katarzyna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Liska Katarzyna Monika |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Pytka Maria |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Wójtowicz Jerzy Ryszard |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Naleźna-Gondek Wiesława Barbara |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8.
|
Wietrzyk Maciej Wojciech |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
9. |
Sobczyk Agnieszka Helena |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 26
Przedszkole Publiczne Nr 26
Ul. Bitwy o Wał Pomorski Nr 11
1. |
Sokalska-Rzepka Teresa |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Łoboda Jakub Jerzy |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Biedrońska Joanna Beata |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Mróz Katarzyna Joanna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5.
|
Barnaś Emil |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6.
|
Pyrek Bogusława Barbara |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Bajorek Lidia Czesława |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Ligęski Grzegorz Marian |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Dyląg Wanda Waleria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 27
Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
Ul. Szpitalna Nr 53
1. |
Najdała Janina Maria |
Pracownik samorządowy |
Tarnowiec |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Musiał Maria Józefa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Smagacz Krzysztof Józef |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Madej Agnieszka Jadwiga |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Tyński Grzegorz Tomasz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Brożek Stanisław |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7.
|
Rodowicz Katarzyna Ewa |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Zych Ewa Elżbieta |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Smoła Mirosław Antoni |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 28
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
Os. Legionów Dąbrowskiego Nr 6
1. |
Ligęska Bożena |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Burda Anna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Katra Anna Dorota |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kępiński Filip Szymon |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Hoim Ewa Danuta |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Czeluśniak Renata Stanisława |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Garncarz Elżbieta Julia |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Staszczyk Marian |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Król Agnieszka |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 29
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
Os. Legionów Dąbrowskiego Nr 16
9. |
Kołodziej Anna Maria |
Pracownik samorządowy |
Szynwałd |
Członek komisji |
10.
|
Wołoszczuk Sebastian Jakub |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
11. |
Kozioł Elwira Aneta |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
12. |
Sędłak Justyna Cecylia |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
13. |
Jaworski Krzysztof Wiesław |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
14.
|
Staszczyk Maria Genowefa |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
15. |
Tambor Patrycja Beata |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
16. |
Cierniak Helena |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 30
Przedszkole Publiczne Nr 24
Ul. Westerplatte Nr 11
1. |
Kowal Barbara Kazimiera |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2.
|
Urbański Eugeniusz Roman |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Wojtasik Mariola Maria |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Nowakowska Anna Krystyna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Majcher Renata Magdalena |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6.
|
Banach Marcin Zygmunt |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Cegielska Teresa Anna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Rudzińska Stanisława Maria |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Fido-Surman Monika Barbara |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 31
Przedszkole Publiczne Nr 24
Ul. Westerplatte Nr 11
1. |
Aleksander Marta |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2.
|
Surdel Bernadetta |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Wróbel Monika Barbara |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Zuber Adrian Jan |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Romanowska Ewa |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6.
|
Rutkowska Agnieszka Katarzyna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Mróz Natalia Anna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Borowicz Bartłomiej Maksymilian |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
9. |
Bobrowska Aniceta |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 32
Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
Ul. Westerplatte Nr 10
1. |
Podsiadło Marta |
Pracownik samorządowy |
Skrzyszów |
Członek komisji |
2.
|
Danik Teresa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Band-Mierzwa Agnieszka |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Wielgus Alina |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Barnaś Magdalena Anna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Wojdyński Włodzimierz Ryszard |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Drużkowski Radosław Paweł |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Nalezińska Jolanta Maria |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Folta Izabela Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 33
Przedszkole Publiczne nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
Ul. Westerplatte Nr 10
1. |
Szymczyk Wojciech |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Roczniak Paulina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Lasota Łukasz |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Wielgus Izabella Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kawa Bożena Krystyna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Zaprzałka Ewa |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Więcek Zuzanna Justyna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Guty Jan Józef |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
9.
|
Tyrka Katarzyna Krystyna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 34
Żłobek Nr 5
Ul. Do Prochowni Nr 20
1. |
Piasecka-Dracz Aldona |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2. |
Matyga Michał Sobiesław |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Zarzycki Andrzej |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4.
|
Domino Barbara |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Nowicka Katarzyna Krystyna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kmiecik Przemysław Jacek |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7.
|
Więcek Anna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Pająk Katarzyna Beata |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Waś Agnieszka Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 35
Przedszkole Publiczne Nr 31
Ul. Promienna Nr13
1. |
Łopatka Beata Magdalena |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Urbaś Magdalena Ewa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Kozioł Kinga |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Szatko Magdalena Agnieszka |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Wawryka Barbara Augustyna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6.
|
Mirek Katarzyna Antonina |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Włodarczyk Agnieszka Anna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Wlazło Magdalena Marzena |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Tyrka Patrycja Anna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 36
Przedszkole Publiczne Nr 32
Ul. Długa Nr 23 A
1. |
Hytroś Lidia |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Tyszka Edmund |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Nowik Jan |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Szatko Marek Karol |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
5. |
Partyka-Wójtowicz Monika Renata |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Konieczna Oktawia |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kijak Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8.
|
Białek Rafał Piotr |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Książek Małgorzata Zofia |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Borzęcka Monika Zofia |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Gimnazjum Nr 4 im. Jerzego Brauna
ul. Bitwy pod Studziankami Nr 5
1. |
Kuklewicz Barbara Elżbieta |
Pracownik samorządowy |
Lisia Góra |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2.
|
Wilczyńska Elżbieta |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3. |
Jaworski Bartłomiej Marek |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Siembab–Kopacz Agnieszka Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Barańska Stanisława |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Dembosz Sebastian |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Witaszek Paweł |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Zieliński Artur Jacek |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Drabczyńska Maria Klara |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 38
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. K.K. Baczyńskiego
ul. Bitwy pod Studziankami Nr 5
1. |
Kłusek Magdalena |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Konieczna Krystyna Barbara |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Jaworska Anna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4.
|
Kras Helena |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Napiórkowska-Job Hanna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Kądzielawska Wiesława |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Dominiewski Marek Ryszard |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Tadel Marta |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Sobczyk Łukasz |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 39
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. T. Kościuszki
ul. Skowronków Nr 8
1. |
Walczak Bernadetta |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Kuta Artur Franciszek |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Żurek Gabriela Anna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kucharczyk Helena |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5.
|
Fugiel Monika Anna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Figaś Agnieszka |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Kopeć Zbigniew |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Matyga Ewa |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
9. |
Kużdżał Irena Julia |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Zygadło Antoni |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 40
Przedszkole Publiczne Nr 12
ul. Jasna Nr 6
1. |
Piotrowska Urszula |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2. |
Żurek Milena |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Kisilewicz Małgorzata Bogumiła |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Strugała Emilia |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Omylska Krystyna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Boruch Małgorzata |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kużdżał Barbara Beata |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Zygadło Dominika Karolina |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 41
Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV NPZO z Sp. z o.o.
Os.25-lecia PRL Nr 3A
1. |
Maglecka Małgorzata |
Pracowniksamorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2. |
Jarek Teresa |
K KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Styrkowiec Irena Anna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Budzyn-Rybka Monika |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Siembab Bogusława |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Mizera Małgorzata |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Hepner Patrycja Maria |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Witek Adrian |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Siembab Leokadia |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
|
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 42
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Gen. J. Bema
ul. Krupnicza Nr 8
1. |
Marszalik Elżbieta |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2. |
Lamot Maria |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Kleszyk Małgorzata |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4.
|
Iwaniec Krystyna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Chrząszcz Kinga |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
6. |
Mizera Joanna Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kuś Bogusława |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Dulian Kinga |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 43
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Mickiewicza Nr 16
10. |
Starostka Alina Krystyna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
11.
|
Biedroń Agnieszka Kinga |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
12.
|
Przygodzka Grażyna Anna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
13. |
Rutana Ewa Irena |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
14. |
Lis Paweł Piotr |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
15. |
Firlit Małgorzata Janina |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
16. |
Pasek Magdalena Marzena |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
17. |
Barnaś Anna Małgorzata |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
18. |
Mitera Patrycja Gabriela |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 44
Przedszkole Publiczne Nr 6
ul. Waryńskiego Nr 19
1. |
Zaręba Lidia Barbara |
Pracownik samorządowy |
Pogórska Wola |
Członek komisji |
2. |
Kosińska Helena |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3.
|
Przygodzki Mariusz |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Podorska Aleksandra Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Mleczek Anna Tatiana |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kaczówka Elżbieta Danuta |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Pis Martyna Karolina |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Łakoma Natalia |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Mitera Magdalena Aleksandra |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 45
Katolicka Szkoła Podstawowa
ul. Warzywna 3
Katolickie Gimnazjum
ul. Warzywna Nr 3
1. |
Jachym Ewa |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Bieszczad Marta Jolanta |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Duraj Katarzyna Barbara |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Podorska Katarzyna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Mazurkiewicz Mateusz Karol |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Cisoń Beata Anna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Kurgan Ewelina Elżbieta |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Pfajfer Bożena |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Onik Katarzyna Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 46
Przedszkole Publiczne Nr 21
ul. Burtnicza Nr 11
1. |
Lipińska-Nakończy Beata |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Gdowska Halina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Nytko Sebastian Rafał |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Kula Olga Joanna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Przetacznik Ewa |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Machaj Anna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Płaneta Maciej Mariusz |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Słowińska Monika |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Cisoń Weronika Beata |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Nałęcz-Sadowska Zofia |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 47
Hala Sportowo - Widowiskowa Pałacu Młodzieży
ul. Gumniska Nr 28
1. |
Maziarz Andrzej Stanisław |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Walnik Krystyna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Rajs Sebastian Marek |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Kopacz Mateusz Kacper |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Marsy Monika |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Gucwa Genowefa |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Cisło Janina Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Nowak Marcin Krzysztof |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Jakubowski Jerzy Mariusz |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 48
Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych
ul. Sanguszków Nr 28
1. |
Witkowska Katarzyna Ewa |
Pracownik samorządowy |
Koszyce Wielkie |
Członek komisji |
2. |
Wróblewska Halina |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3. |
Partyka Dawid Jan |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Mucha Andrzej Edward |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Surdej Agata Anna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Korona Arkadiusz Zenon |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Tyrka Jadwiga Teresa |
KWW Grzegorz Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Dworak Elżbieta Teresa |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
9. |
Jakubowski Michał Piotr |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. St. Konarskiego
ul. Szewska Nr 7
1. |
Łozińska Grażyna Iwona |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Wucke Robert Edward |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3.
|
Klich Robert |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Świątek Grzegorz Wilhelm |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kozdroń Marta |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Mazur Danuta Zofia |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Cyga Tomasz Jacek |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Lisak Monika Barbara |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Klimek Grażyna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 50
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. St. Konarskiego
ul. Szewska Nr 7
1. |
Iwaniec Danuta |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Kużdżał Maria |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Stygar Maria Zofia |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Różanka Andrzej Józef |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kubanik Artur Wojciech |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Mitera Danuta |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Lisak Małgorzata Anna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Skrabacz Mateusz Leszek |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Wiatr Agnieszka |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 51
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskiej Marynarki Handlowej
ul. Skorupki Nr 9
1. |
Lech Lucyna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Wróblewski Wiktor Dariusz |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Wrona Wiesław Andrzej |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Gładysz Marta Renata |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Juda Sebastian Waldemar |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Przybyłek Halina Katarzyna |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Świętek Zofia Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 52
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Polskiej Marynarki Handlowej
ul. Skorupki Nr 9
1. |
Bajbur Bożena |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Lech Krzysztof Wojciech |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Świątek Barbara |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Chrzanowska Anna Barbara |
KWW Kukiz’ 15 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Wardzała Daniel Antoni |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Baran Teresa |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Motyka Dominika Paulina |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Tarza Mateusz Łukasz |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Kmiotek Sebastian Czesław |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 53
Budynek Rady Osiedla Nr 15 „Koszyce”
ul. Waszkiewicza Nr 2
1. |
Styczeń Anastazja |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Sykała Adrian Sebastian |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Jabłoński Krzysztof Dawid |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Mietła Krystian |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kita Wojciech Waldemar |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Koszyce Małe |
Członek komisji |
6. |
Kieć-Mruk Edyta |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Mazur Tadeusz Jan |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
8. |
Tomasik Rafał Stefan |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Tomasik Dorota Elżbieta |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Maśka Teresa Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 54
Hala Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Pszenna Nr 10
1. |
Tutaj Paweł Piotr |
Pracownik samorządowy |
Zbylitowska Góra |
Członek komisji |
2.
|
Jarońska Agnieszka Marta |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Sandecki Jan Patryk |
KWW Kukiz’ 15 |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Żmuda Genowefa |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Małochleb Jolanta Aneta |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Sajdera Magdalena Maria |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Reczek Anna Maria |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Brzeska Ewa Józefa |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 55
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Norwida Nr 22
1. |
Miś Bogumiła |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Stachura Dominika Martyna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Szwiec Martyna Maria |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Sandecka Małgorzata Maria |
KWW Kukiz’ 15 |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
5. |
Partyka Tadeusz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kwapniewska Anna Halina |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kolawa Bartosz Jakub |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Gawlik Sylwia Anna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Łabno Paweł Bartłomiej |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
10. |
Kierońska Agnieszka Izabela |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 56
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Ul. Norwida Nr 22
1. |
Sznaj Małgorzata |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2. |
Kołodziej Rozalia Ewa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3.
|
Grzesiuk Agnieszka Krystyna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Pulit Remigiusz Marcin |
KWW Kukiz’ 15 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Roś Weronika Stefania |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Sikorski Janusz Czesław |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Siemińska Beata Małgorzata |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Ślusarczyk Mariusz Piotr |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Ciuruś Jakub Mikołaj |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 57
Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
Ul. Zbylitowska Nr 7
19. |
Kwiek Maria Zofia |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
20. |
Kulig Katarzyna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
21.
|
Purchałka Barbara |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
22. |
Krawczyk Kamil |
KWW Kukiz’ 15 |
Tarnów |
Członek komisji |
23. |
Kozioł Emilia |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
24. |
Sikorska Renata |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
25. |
Kamykowska Marta |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
26. |
Jóźwiak Jacek |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
27. |
Jakubowska Maria Ewa |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 58
Zespół Szkół Technicznych
Ul. Kwiatkowskiego Nr 17
1. |
Bulanda Zofia Halina |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2. |
Sarnowski Adam |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Wąs Ewa |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Skowyra Stanisława Helena |
KWW Kukiz’ 15 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Roś Marek Jan |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Burnat Krzysztof |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Łącka Barbara Krystyna |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Bałut Łukasz Krystian |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Smoleń Karolina Maria |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 59
Szkoła Podstawowa Nr 11 Integracyjna im. M. Dąbrowskiej
Ul. Mościckiego Nr 177 A
28. |
Pawula Anna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
29. |
Lobermajer Magdalena |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
30. |
Burnóg Magda Agnieszka |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
31. |
Adamska Karolina Zofia |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
32. |
Porębska Anna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
33. |
Mikrut Barbara Janina |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
34. |
Lamot Marcin Ryszard |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
35. |
Hołda Kinga Magdalena |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
36. |
Wilga Elżbieta Lucyna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 60
Przedszkole Publiczne Nr 5
Ul. Zagumnie Nr 27
1. |
Baran Marzena Beata |
Pracownik samorządowy |
Zbylitowska Góra |
Członek komisji |
2. |
Koza Michał |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Demidow Mikołaj Jan |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
4. |
Pacanowska Dorota Marta |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Biedroń Janina Teresa |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Wojerz Aleksandra Martyna |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Żurowska Jolanta Irena |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Błoniarczyk Angelika Małgorzata |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Romanowski Józef |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
10. |
Kozłowska Magdalena |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Szkoła Podstawowa Nr 14 im. S. Jaracza
Ul. Krzyska Nr 118
1. |
Piekarska–Matuszek Anna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Krzyszkowska Maria |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Lekarczyk Bernadetta |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Iwanoczko Wojciech Jerzy |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Tryba Małgorzata Bogumiła |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Dziedzic Robert |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kukla Marta |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
8.
|
Gasiciel Ewa Małgorzata |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Dziża Lidia Mariola |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Smoła Monika Edyta |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 62
Gimnazjum Nr 6 im. Jana Pawła II
Ul. Krzyska Nr 118
1. |
Żeleźnik Jolanta Maria |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Falisiewicz Janusz Franciszek |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Rybarczyk Paulina |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Sterkowiec Elżbieta Helena |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Koza Marcin Piotr |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Widnicka Katarzyna Agnieszka |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Aksamit Aleksandra |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Dziża Katarzyna Adela |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Bartnik Bogusława |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 63
Szkoła Podstawowa Nr 14 im. S. Jaracza
Ul. Krzyska Nr 118
1. |
Maślanka Paulina Elżbieta |
Pracownik samorządowy |
Skrzyszów |
Członek komisji |
2.
|
Koza Anna |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Molek Ewa Grażyna |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Podlasek Edyta Anna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Barnaś Andrzej Grzegorz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Strojek Elżbieta |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Gancarz Piotr Tadeusz |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Dziża Piotr Jan |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
9. |
Bartnik Paweł Piotr |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 64
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich
Ul. Marii Dąbrowskiej Nr 6
1. |
Chrzanowska Bernadeta |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Zych Tomasz |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Marczyński Piotr Stanisław |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Sury Beata Katarzyna |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Stokłosa Czesława Anna |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Misiaszek Sylwia Monika |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Schab Magdalena Kinga |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Szejki-Kłusek Agnieszka |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Krystek Danuta Irena |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 65
Przedszkole Publiczne Nr 8
Ul. Marii Dąbrowskiej Nr 1
1. |
Kula Małgorzata Stanisława |
Pracownik samorządowy |
Tarnowiec |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2.
|
Łoboda Barbara Stanisława |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3. |
Kurgan Elżbieta |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Sury Jerzy Bogusław |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Sowińska Bernadetta Zofia |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Beściak Marta |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Malisiewicz Paweł |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
8. |
Ocłoń Weronika Janina |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Madej Elżbieta Anna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 66
Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich
Ul. Marii Dąbrowskiej Nr 6
1. |
Papuga Joanna Beata |
Pracownik samorządowy |
Wola Rzędzińska |
Członek komisji |
2.
|
Sowiński Dariusz Tomasz |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3. |
Zelek Barbara Janina |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kwaśniak Paweł Sebastian |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Sowiński Mariusz Roman |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Kukulska Agata |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Pawełek Marcin Mikołaj |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
8. |
Wilczyńska Patrycja Magdalena |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Bryl Monika Anna |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 67
Przedszkole Publiczne Nr 8
Ul. Marii Dąbrowskiej Nr 1
1. |
Kocik Małgorzata Stanisława |
Pracownik samorządowy |
Zbylitowska Góra |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Odbierzychleb Anita |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Staud Ewa |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kopacz Anna Jolanta |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Stawarz Wacław |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Piastka Ryszard |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Misiaszek Danuta Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
8.
|
Myjkowski Arkadiusz Marcin |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Członek komisji |
9. |
Piotrowski Michał Maria |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Członek komisji |
10. |
Pach Jolanta Agnieszka |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 68
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika
Ul. Szpitalna Nr 13
1. |
Pinas Lucyna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2.
|
Jaroński Leszek Adam |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Olesiński Grzegorz Sebastian |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Bachara Tamara Beata |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Augustyński Rafał Tadeusz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Krakowski Edmund |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Smoła Jadwiga |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 69
Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza
Ul. Lwowska Nr 178 A
1. |
Wrona Bożena |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
2.
|
Jarek Aleksandra Teresa |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3.
|
Hajduk Sławomir |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Mróz Dorota Agnieszka |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Moździerz Alfreda |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Malisiewicz Marta |
KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
7. |
Bajda Małgorzata |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 70
Dom Pomocy Społecznej
Ul. Czarna Droga Nr 48
1. |
Gajdur Maria |
Pracownik samorządowy |
Tarnowiec |
Przewodniczący komisji |
2.
|
Jaworska Maria Małgorzata |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Dobczyńska Małgorzata |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4.
|
Opioła Katarzyna Barbara |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Szmucer Marcin Maciej |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Bielawska Dagmara Sylwia |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Kowalik Agnieszka |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 71
Zakład Opiekuńczo – Leczniczy
przy Mościckim Centrum Medycznym Sp. z o.o.
Ul. E. Kwiatkowskiego Nr 15
1. |
Rasińska Beata Joanna |
Pracownik samorządowy |
Koszyce Wielkie |
Członek komisji |
2.
|
Naleźny Adam Paweł |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
3. |
Najdała Katarzyna Maria |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Kita Katarzyna Helena |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Koszyce Wielkie |
Członek komisji |
5. |
Moryl Dorota Krystyna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Walaszek Anna Maria |
KW Kongres Nowej Prawicy |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
7. |
Niemiec Janina |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 72
Zakład Karny w Tarnowie
Ul. Jędrzeja Śniadeckiego Nr 9
1. |
Grabarz Kazimierz Eugeniusz |
Pracownik samorządowy |
Nowy Wiśnicz |
Członek komisji |
2.
|
Rutkowski Roman Piotr |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Członek komisji |
3. |
Białowąs Paweł Piotr |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
4. |
Marczyk Przemysław Mateusz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Kwapniewski Mariusz Tadeusz |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Pachota Mateusz Łukasz |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Wójcik Marcin Sylwester |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 73
Zakład Karny w Tarnowie
Ul. Stanisława Konarskiego Nr 2
1. |
Piotrowicz Grzegorz Ryszard |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2.
|
Filipowicz Anna Maria |
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3.
|
Barnaś Marek |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Czabańska Ewa Bogusława |
KWW Kukiz ‘2015 |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
5. |
Bihuniak Piotr Łukasz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
6. |
Nowak Zofia Anna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Członek komisji |
7. |
Szczudrawa Andrzej Marek |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |
Informacja o składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 74
Zakład Karny w Tarnowie – Oddział Penitencjarny Nr 3
Ul. Wspólna Nr 15
1. |
Brożek Magdalena Anna |
Pracownik samorządowy |
Tarnów |
Członek komisji |
2. |
Świerad Anna Maria |
KW Nowoczesna Ryszarda Petru |
Tarnów |
Zastępca przewodniczącego komisji |
3. |
Smoleń Piotr Janusz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tarnów |
Członek komisji |
4. |
Szczurek Paweł |
KW Partia Razem |
Tarnów |
Członek komisji |
5. |
Motylińska-Wróbel Krystyna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Tarnów |
Przewodniczący komisji |
6. |
Król – Buchacz Agata |
KW Platforma Obywatelska RP |
Tarnów |
Członek komisji |